fbpx

Polityka prywatności

Kim jesteśmy

Adres naszej strony internetowej to: www.zlobekkolorowerybki.pl

Administratorem Twoich danych osobowych oraz danych osobowych Twojego dziecka jest firma Events Story Magdalena Janssen, Budziejewko 5, 62-290 Mieścisko, NIP 7122611576, prowadząca Niepubliczny Żłobek Kolorowe Rybki, ul. Feliksa Nowowiejskiego 5 H, 20-880 Lublin. 

Jakie dane osobiste zbieramy i dlaczego je zbieramy:

Formularze kontaktowe

Na naszej stronie są dwa formularze kontaktowe, przez które zbieramy Twoje dane – jeden służy do ogólnego kontaktu z nami, a drugi do zapisania dziecka do naszego żłobka. Dane, które w ten sposób zbieramy wykorzystujemy jedynie w tych celach.

Nie prowadzimy newslettera, nie analizujemy statystyk odwiedzin naszej strony. Dane osobowe nie będą służyły do zautomatyzowanego podejmowania decyzji w tym do profilowania i nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej.

Ciasteczka

Osadzone treści z innych witryn

Artykuły na tej witrynie mogą zawierać osadzone treści (np. filmy, obrazki, artykuły itp.). Osadzone treści z innych witryn zachowują się analogicznie do tego, jakby użytkownik odwiedził bezpośrednio konkretną witrynę.

Witryny mogą zbierać informacje o tobie, używać ciasteczek, dołączać dodatkowe, zewnętrzne systemy śledzenia i monitorować twoje interakcje z osadzonym materiałem, włączając w to śledzenie twoich interakcji z osadzonym materiałem jeśli posiadasz konto i jesteś zalogowany w tamtej witrynie.

 

Pełna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych rodziców, opiekunów prawnych dziecka i dzieci ubiegających się o przyjęcie i zawarcie umowy w sprawie korzystania z usług Żłobka Kolorowe Rybki, zlokalizowanego w Lublinie, pod adresem ul. Feliksa Nowowiejskiego 5 H, 20-880 Lublin znajduje się tutaj